Letní aktivita Sokol v létě na výletě není jen velké prázdninové dobrodružství, kde poznáte zajímavá místa České republiky a postupně plníte pohybové a nebohybové úkoly, ale také soutěž o ceny.

Každý týden vybereme tři výherce, kteří se mohou těšit na TRIČKA PROJEKTU SE SOKOLEM DO ŽIVOTA a na konci prázdnin nás čeká finále o zajímavé ceny.

PRAVIDLA:

  1. V průběhu prázdnin choďte na výlety. Každý týden má své téma. Můžete navštěvovat výletní cíle z našeho seznamu, nebo si můžete vybrat nějaký jiný. Podmínkou však je, že cíl výletu musí odpovídat tématu daného týdne.
  2. V cili se vyfoťte s vakem projektu Se Sokolem do života, který děti dostávaly na konci školního roku při ukončení projektu Se Sokolem do života společně s medailemi nebo diplomy. Pokud vak nemáte můžete se vyfotit se skládacím sokolíkem Pepíkem (ORIGAMI ke stažení ZDE).
  3. Z fotografie musí být patrné o jaký výletní cíle se jedná.
  4. Fotogii odešlete na adresu: ahynkova@sokol.eu a my každý týden vybereme tři výherce, kteří od nás obdrží tričko projektu Se Sokolem do života. Uzávěrka pro odeslání fotografií je vždy do neděle konkrétního týdne tzn. 9.7. (Rozhledny), 16.7. (Mosty), 23.7. (Voda), 30.7. (Zvířátka), 6.8. (Hory a kopce), 13.8. (Jeskyně), 20.8. (Hrady a zámky), 27.8. (Památky).
  5. Výherci jednotlivých týdnů budou oznámeni vždy ve středu následující týden: 12.7. (Rozhledny), 19.7. (Mosty), 26.7. (Voda), 2.8. (Zvířátka), 9.8. (Hory a kopce), 16.8. (Jeskyně), 23.8. (Hrady a zámky), 30.8. (Památky).
  6. Výherci budou o své odměně informováni prostřednictvím emailu.
  7. Do závěrečného slosování postupují všichni, kdo v průběhu prázdnin poslali alespoň tři fotografie z různých výletních cílů + vyplněnou hrací kartu (HRACÍ KARTA ke stažení ZDE).
  8. Vyplněnou hrací kartu nascanujte nebo vyfoťte a odešlete na adresu ahynkova@sokol.eu do 31.9.
  9. Výherci budou oznámeni v pondělí 4.9.

V případě jakýchkoliv dotazů k letní aktivitě Sokol v létě na výletě nás kontaktujte prostřednictvím emailu: ahynkova@sokol.eu.